Ylävalikko

Toimikunnat

Johtokunta 2018

Eljas Rantala puheenjohtaja puh. 040 0386 596  eljas.rantala(at)gmail.com

Matti Ojala

Pirjo Kortesoja

Rauha Ojala

Kaisa Kiviniemi

Reijo Linna

Antti Jutila

Tapani Reinikainen

Janne Mustonen

Jouni Anttila

Muut:

Esa Takala toiminnanjohtaja 010 5055 515 esa.takala(at)kalajokigolf.fi

Laura Liias sihteeri 010 5055 512 laura.liias(at)kalajokigolf.fi

Leila Simonen ladykapteeni 044 7460 825 leila.simonen(at)kotinet.com

Jarmo Simonen kapteeni 044 7460 820 jarmo.a.simonen(at)gmail.com

 

Toimikunnat 2018

 

Kilpailutoimikunta

Tapani Reinikainen

Reijo Linna

Matti Ojala

Esa Takala

Leila Simonen

Jarmo Simonen

Koulutus- ja Junioritoimikunta                                                                           

Antti Jutila puheenjohtaja 040 0010 684 antti.jutila(at)icloud.com

Reijo Linna

Pirjo Kortesoja

Pentti Turpeinen

Miikka Joensuu

Senioritoimikunta

Soile Lindelä puheenjohtaja 050 3012 341 soile.lindela(at)gmail.com

Rauha Ojala rahastonhoitaja 044 3433 471 rauha.ojala(at)kotinet.com

Veli Saari talkoovastaava 040 5418 857

Kari Löfbacka

Raimo Syrjälä

Esa Anttila

Hannele Latvakoski

Aulis Lehto (kunniajäsen)

Klubi- ja Naistoimikunta

Seija Kaila puheenjohtaja 044 2739 404 seija.kaila(at)kotinet.com

Ella Lehto kunniajäsen

Leila Simonen Ladykapteeni

Merja Liias

Elina Tuura

Karita Mäkelä

Laura Liias

Tarja Reinikainen

Pirjo Nuottimäki

Sääntö- ja Tasoitustoimikunta 

Hannu Savikangas puheenjohtaja 044 0420 684 savikangashannu(at)gmail.com

Jarmo Simonen

Esa Takala

Pirjo Kortesoja

Tiedotustoimikunta

Eljas Rantala puheenjohtaja 040 0386 596  eljas.rantala(at)gmail.com

Esa Takala

Laura Liias

Kenttätoimikunta (HSG:n alainen )

Jarmo Simonen puheenjohtaja 044 7460 820 jarmo.a.simonen(at)gmail.com

Risto Lavander

Esa Takala

Mikko Siipola

Pekka Kujala

kutsutaan tarvittaessa lisää jäseniä /asiantuntijoita kokoukseen

css.php