Ylävalikko

Toimikunnat

Johtokunta 2017

Eljas Rantala puheenjohtaja puh. 0400-386 596  eljas.rantala(at)gmail.com

Kaisa Kiviniemi

Pirjo Kortesoja

Jari Mäkelä

Rauha Ojala

Reijo Linna

Matti Ojala

Antti Jutila

Tapani Reinikainen

Janne Mustonen

Muut:

Esa Takala toiminnanjohtaja 010 5055 515 esa.takala(at)kalajokigolf.fi

Laura Liias sihteeri 010 5055 512 laura.liias(at)kalajokigolf.fi

Leila Simonen ladykapteeni 044-7460 825 leila.simonen(at)kotinet.com

Jarmo Simonen kapteeni 044-7460 820 jarmo.a.simonen(at)gmail.com

 

Toimikunnat 2017

 

Kilpailutoimikunta

Jari Mäkelä puheenjohtaja 044-0428 712 jari.makela(at)centria.fi

Tapani Reinikainen

Reijo Linna

Matti Ojala

Esa Takala

Leila Simonen

Jarmo Simonen

Koulutus- ja Junioritoimikunta                                                                           

Antti Jutila puheenjohtaja 0400-010 684 antti.jutila(at)icloud.com

Reijo Linna

Pirjo Kortesoja

Jani Liias

Pentti Turpeinen

Miikka Joensuu

Senioritoimikunta

Rauha Ojala puheenjohtaja 044-3433 471 rauha.ojala(at)kotinet.com

Kari Löfbacka

Paavo Nikula

Tuomo Hautamäki

Raija Nyman

Raimo Syrjälä

Aulis Lehto (kunniajäsen)

Klubi- ja Naistoimikunta

Seija Kaila puheenjohtaja 044-2739 404 seija.kaila(at)kotinet.com

Ella Lehto kunniajäsen

Leila Simonen Ladykapteeni

Merja Liias

Elina Tuura

Karita Mäkelä

Laura Liias

Tarja Reinikainen

Jaana Keisu

Sääntö- ja Tasoitustoimikunta 

Hannu Savikangas puheenjohtaja 044-0420 684 savikangashannu(at)gmail.com

Jarmo Simonen

Esa Takala

Pirjo Kortesoja

Tiedotustoimikunta

Eljas Rantala puheenjohtaja 0400-386 596  eljas.rantala(at)gmail.com

Esa Takala

Laura Liias

Kenttätoimikunta (HSG:n alainen )

Jarmo Simonen puheenjohtaja 044-7460 820 jarmo.a.simonen(at)gmail.com

Risto Lavander

Esa Takala

Mikko Siipola

Pekka Kujala

kutsutaan tarvittaessa lisää jäseniä /asiantuntijoita kokoukseen

css.php